Gimnazjum nr 1 im. St. Jachowicza w Tarnobrzegu
Gimnazjum nr 1 im. St. Jachowicza w Tarnobrzegu
Uwaga PDF Drukuj Email
wtorek, 01 lipca 2014 14:30

Do 03.07.2014r. (czwartek) - złożenie świadectw na zapisy do kl. I (do sekretariatu).

 
27 CZERWCA PDF Drukuj Email
niedziela, 29 czerwca 2014 13:12

27 CZERWCA – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013 / 2014

Zanim udamy się na zasłużony wypoczynek, cieszymy się sukcesami, chwalimy i nagradzamy naszych uczniów.

  • NAJWYŻSZE SZKOLNE ODZNACZENIE I TYTUŁ „PRIMUS INTER PARES” za szczególne osiągnięcia OTRZYMALI UCZNIOWIE KLASY III C:

ADRIANNA MADEJ,

WOJCIECH KOSIOR,

ADAM PASIERB.

  • Do Złotej Księgi wpisani zostają uczniowie, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz wzorowe zachowanie. Otrzymują oni również nagrody książkowe.
  • Świadectwo z wyróżnieniem i dyplom  otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią 4,75 i wyżej oraz wzorowe zachowanie.
  • Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią 4,75 i wyżej oraz bardzo dobre zachowanie.

KLASY I

KLASA I a

Uczniowie ze średnią 5,0 i wyżej: 2

- Joanna Kasica 5,5

- Iga Chmielewska 5,3

Uczniowie ze średnią 4,75 i więcej: 1

- Dominika Piątek 4,8

KLASA I b

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 3

- Ewelina Barszcz 5,7

- Klaudia Nanek 5,5

- Natalia Szewc 5,3

Uczniowie ze średnią 4,75 i więcej: 5

- Jakub Łygas 4,9

- Krzysztof Myszka 4,9

- Jakub Sroczyński 4,9

- Maciej Madej 4,8

- Hubert Ostrowski 4,8

KLASA I c

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 4

- Kacper Widz 5,5

- Karol Śmiałek 5,3

- Karolina Polecka 5,1

- Weronika Patuszyńska 5,0

Uczniowie ze średnia 4,75 i więcej: 3

- Karolina Bieniarz 4,9

- Bartosz Brzuś 4,9

- Kamil Jeczeń 4,9

- Krzysztof Ordon 4,9

KLASA I d

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 8

- Kamila Dul 5,53

- Daniel Adamiec 5,47

- Tomasz Pęczkowski 5,47

- Krzysztof Kuczyński 5,4

- Karol Włodyka 5,3

- Przemysław Strycharz 5,27

- Izabela Bajkowska 5,1

- Marta Wesolińska 5,4

Uczniowie ze średnią 4,75 i więcej: 1

- Wojciech Świerk 4,9

KLASA I e -

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 8

- Agata Bukała 5,8

- Małgorzata Zarzycka 5,8

- Ślęzak Patrycja 5,7

- Magdalena Mortka 5,5

- Katarzyna Pycior 5,4

- Alicja Burdzel 5,1

- Sandra Kamieniarz 5,1

- Dominika Knap 5,1

Uczniowie ze średnią 4 75 i więcej: 4

- Liliana Kornatowska 4,9

- Daniel Przybyło 4,9

- Klaudia Żwirek 4,9

- Wiktoria Piątkowska 4,8

KLASY II

Klasa II a

Uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 1

- Aleksandra Szczerba 4,8

Klasa II b

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 4

-Kornelia Glica 5,5

- Milena Glica 5,5

- Dominika Niemiec 5,46

- Klaudia Dul 5,1

Uczniowie ze średnia 4,75 i więcej: 5

- Angelika Kopeć 4,9

- Maria Kucwaj 4,9

- Joanna Rejniak 4,9

- Katarzyna Szymańska 4,8

- Alicja Zasadni 4,8

Klasa II c

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 7

- Maria Pycior 5,5

- Łucja Pałkus 5,47

- Katarzyna Uzar 5,3

- Weronika Paterek 5,1

- Weronika Łopata 5,1

- Natalia Mroczkowska 5,1

- Anna Lipiec 5,0

Uczniowie ze średnia 4,75 i więcej: 2

- Vanessa Janowska 4,9

- Monika Kołodziej 4,8

Klasa II d

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 4

- Katarzyna Jaworska 5,9

- Wojciech Babiuch 5,5

- Kinga Kozioł 5,3

- Aleksandra Ślęzak 5,2

Uczniowie ze średnią 4,75 i więcej: 3

- Grzegorz Sitek 4,9

- Agnieszka Polak 4,8

- Sylwia Tomczyk 4,8

KLASA II e

Uczniowie ze średnią ocen 5,0 i więcej: 3

- Aleksandra Bukała 5,3

- Barbara Stec 5,2

- Justyna Chorab 5,1

KLASY III

Klasa III a

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 4

- Paulina Janas 5,8

- Adrianna Grygiel 5,1

- Katarzyna Bitner 5,0

- Zuzanna Janiec 5,2

Uczniowie ze średnią 4,75 i więcej: 5

- Alicja Urbaniak 4,9

- Patrycja Kurzeja 4,85

- Kinga Bis 4,8

- Karolina Furtak 4,8

- Martyna Koszycka 4,8

KLASA III b

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 2

- Adrianna Siol -5,2

- Julia Ożga 5,1

Uczniowie ze  średnią 4,75 i więcej: 2

- Konrad Sądel 4,9

- Wiktoria Kęsy 4,9

KLASA III c

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 14

- Adrianna Madej 6,0

- Adam Pasierb 6,0

- Damian Danielewicz 5,9

- Wojciech Kosior 5,8

- Artur Bednarski 5,7

-Magdalena Lichota 5,6

- Aleksandra Godek 5,6

- Anna Kroker 5,6

- Jakub Szewc 5,6

- Krzysztof Chciuk 5,5

- Kacper Kapuściak 5,4

-Maksymilian Mach 5,3

- Michał Dziuba 5,2

- Aleksandra Róg 5,2

Uczniowie ze średnią 4,75 i więcej: 1

- Przemysław Saja 4,8

KLASA III d

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 3

- Kacper Bułdyś 5,6

- Bartłomiej Kopeć 5,1

- Albert Szpunar 5,2

Uczniowie ze średnią 4,75 i więcej: 3

- Jeremiasz Jabłoński 4,9

- Grzegorz Gurgul 4,8

- Karol Rębisz 4,8

KLASA III e

Uczniowie ze średnią 5,0 i więcej: 3

- Klaudia Bodzioch 5,7

- Marta Baran 5,1

- Karolina Dziadosz 5,3

Uczniowie ze średnią 4,75 i więcej: 1

- Natalia Piątek – 4,9

Najwyższa średnia :

Klasy I – Agata Bukała i Małgorzata Zarzycka z klasy Ie – śr. 5,8

Klasy II – Katarzyna Jaworska z klasy II d – śr.  5,9

Klasy III – Adrianna Madej , Adam Pasierb III c – śr 6,0

Klasy I b, c ,d, e – śr. 4,3

Klasa II c , d – śr. 4,3

Klasa III c – śr. 5,0

  • Kapituła Odznaki Jachowicza przyznała następujące wyróżnienia:

Odznaka Jachowicza 2014 za Filantropię:

1.      Weronika Paterek II c

2.      Natalia Mroczkowska II c

3.      Martyna Maciągowska II c

4.      Ewelina Barszcz I b

5.      Anna Kroker III c

6.      Aleksandra Róg III c

7.      Adrianna Grygiel III a

Srebrna Odznaka Jachowicza 2014 za Filantropię:

1.      Karolina Furtak III a

2.      Sylwia Tomczyk II d

3.      Natalia Przybyło III d

4.      Albert Szpunar III d

5.      Bartłomiej Kopeć III d

6.      Weronika Łopata II c

7.      Łucja Pałkus II c

8.      Monika Kołodziej II c

9.      Barbara Walska II c

Złota Odznaka Jachowicza 2014 za Filantropię:

1. Edyta Furtak III d

2. Dawid Wieczorek III d

Nauczycielom i ucznniom życzymy wspaniałych wakacji!

 
"A ja uczyć się wolę w Humanitarnej Szkole!" PDF Drukuj Email
niedziela, 29 czerwca 2014 13:08

SPRAWOZDANIE NATALII


 
PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email
niedziela, 29 czerwca 2014 13:00
 
NA KONIEC DOBRA WIADOMOŚĆ PDF Drukuj Email
niedziela, 29 czerwca 2014 12:42

NA KONIEC DOBRA WIADOMOŚĆ

Nasi uczniowie kolejny raz nie zawiedli pokładanych w nich nadziei i zdobyli tytuły laureatów konkursu Albus 2014.

Są to

  • z biologii: Adam Pasierb i Klaudia Bodzioch
  • z chemii: Artur Bednarski, Adam Pasierb, Krzysztof Chciuk

  • z fizyki:Damian Danielewicz, Adam Pasierb

  • z historii: Adam Pasierb, Adrianna Madej, Artur Bednarski, Ewelina Barszcz, Iga Chmielewska, Kamila Dul

  • z języka angielskiego: Krzysztof Kuczyński, Kornelia Glica, Wojciech Babiuch, Krzysztof Chciuk, Artur Bednarski, Magdalena Lichota, Adam Pasierb, Klaudia Bodzioch, Jakub Szewc

  • z języka polskiego: Natalia Mroczkowska, Weronika Paterek, Zuzanna Janiec, Klaudia Bodzioch, Paulina Janas

  • z matematyki: Daniel Adamiec, Ewelina Barszcz, Tomasz Pęczkowski, Kacper Widz, Przemysław Strycharz, Wojciech Świerk, Weronika Patuszyńska, Andrzej Sołtys, Karol Włodyka, Witold Płecha, Krzysztof Ordon, Krzysztof Kuczyński, Wojciech Babiuch, Barbara Stec, Katarzyna Jaworska, Maria Pycior, Dorian Chołuj, Łucja Pałkus, Adrianna Madej, Wojciech Kosior, Adam Pasierb, Aleksandra Godek, Maksymilian Mach, Magdalena Lichota, Damian Danielewicz, Kacper Bułdyś, Krzysztof Chciuk

Oprócz tego wyróżnienia z różnych przedmiotów otrzymały w sumie 53 osoby!

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym i kończymy rok 2013/2014 stwierdzeniem, że wiele udało nam się osiągnąć.


 

KONKURS Z BIOLOGII:
Ogólnopolska Olimpiada Instytutu Rozwoju Oświaty ODKRYWCA 2014
Grono zwycięzców:

LAUREACI

Klaudia Nanek kl.I b                I miejsce
Tobiasz Wilamowski kl.I a       IV miejsce
Natalia Szewc kl. I b               V miejsce
wyróżnienie uzyskali :
Anna Kroker  kl.IIIc                  X miejsce
Adam Pasierb  kl.III c               XI miejsce
Artur Bednarski  kl.III c             XIV miejsce
opiekun Anna Suropek-Stala

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

 

Ogólnopolska Olimpiada Instytutu Rozwoju Oświaty ODKRYWCA 2014
Grono zwycięzców:
LAUREACI
Klaudia Nanek kl.I b                I miejsce
Tobiasz Wilamowski kl.I a       IV miejsce
Natalia Szewc kl. I b               V miejsce
wyróżnienie uzyskali :
Anna Kroker  kl.IIIc                  X miejsce
Adam Pasierb  kl.III c               XI miejsce
Artur Bednarski  kl.III c             XIV miejsce
opiekun Anna Suropek-Stala
Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.
 
UWAGA PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 czerwca 2014 11:19

Do 23.06.2014r. (poniedziałek) - złożenie podań o egzaminy poprawkowe (do sekretariatu).

26.06.2014r. (czwartek) - w godz. 09.00-11.00 kiermasz podręczników szkolnych (mała sala gimnastyczna).

27.06.2014r. (piątek) - zakończenie roku szkolnego na dużej sali gimnastycznej:

godz. 8.00 - 9.30 klasy III

godz. 10.00 klasy I i klasy II


 
TRZECI PIKNIK Z JEDYNKĄ PDF Drukuj Email
środa, 18 czerwca 2014 19:43

15 CZERWCA 2014 - TRZECI PIKNIK Z JEDYNKĄ

W tym roku bawiliśmy się pod hasłem „GRUNT TO RODZINKA”, dlatego przygotowaliśmy program dla wielu pokoleń – od malucha do seniora. Z radością stwierdzamy, że nasze propozycje cieszyły się zainteresowaniem i faktycznie mogliśmy gościć całe rodziny.


Gratulujemy laureatom miejskich konkursów literackich, których mieliśmy przyjemność nagradzać i oklaskiwać, a także zwycięzcom piknikowych konkurencji: Dominice Niemiec z mamą – gwiazdom konkursu podobieństw oraz „wielorodzinnej” drużynie z klasy IIc w składzie pani Paterek, pan Kołodziej i Basia Walska – to oni wygrali konkurencje sportowe. Brawa również dla tych zespołów, które otarły się o zwycięstwo: II miejsce – kl. I b - państwo Turbiarzowie, państwo Sołtysowie, III miejsce – kl. II a - państwo Plutowie, IV miejsce – kl. I c - państwo Poleccy.

Gratulujemy też udanych występów wokalistom i muzykom; aż szkoda, że musieliśmy zakończyć koncert o godzinie 19… Ale ciąg dalszy nastąpi - za rok odbędzie się następny Piknik z Jedynką, na który już dziś zapraszamy gości i wykonawców!

Gorąco dziękujemy naszym Przyjaciołom za serdeczność i pomoc okazaną nam podczas organizowania "Pikniku z Jedynką". Dzięki ludziom dobrej woli, na których można polegać, właśnie takim jak Państwo, o wiele łatwiej jest działać i przyjemniej żyć.

 

DYREKCJA, RADA RODZICÓW

I NAUCZYCIELE GIMNAZJUM NR 1

 

W TYM ROKU WSPIERAŁY NAS NASTĘPUJĄCE OSOBY, FIRMY I MARKI:

restauracja „Sahara Kebab”,

Studio Modelowania Sylwetki „Gabi”,

lodziarnia „Lody Włoskie”,

pani Barbara Karkosza – Zakład Piekarniczy z Chorzelowa,

Salon Kształtowania Sylwetki,

salon fryzjerski „Liza”,

państwo Beata i Jarosław Lisowie – „Optyk”,

hurtownia „Kontakt”,

Liga Obrony Kraju,

woda mineralna „Eden”,

cukiernia „Motycze”,

lody włoskie „Pomorskie”,

salon fryzjerski „Effekt”,

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,

Środowiskowy Dom Kultury,

pani Ewa Ziętek – plastyk,

pan Wojciech Wesoliński,

Tarnobrzeska Szkoła Tai CHi „Nan Bei – Biały Żuraw”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.

WIĘCEJ ZDJĘĆ


 
Uwaga PDF Drukuj Email
wtorek, 17 czerwca 2014 07:16

Dni 18.06.2014r. (środa) i 20.06.2014r. (piątek)

są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.


Wykaz podręczników dla klas na rok szkolny 2014/2015

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla themes created by Lonex.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 340 gości 

Pogoda

Sonda

Jak często się uczysz ?
 

Kącik UNICEF

 

Dla Rodziców i Uczniów

 

 

 

 

Dodatkowe zajęcia uczniów

Dane szkoły

Rachunek bankowy:
KRS:
REGON: 
NIP: 867 - 19 - 19- 970

Galeria z życia szkoły

Zegar

Ulti Clocks content

Odwiedziny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj833
mod_vvisit_counterWczoraj947
mod_vvisit_counterTydzień2718
mod_vvisit_counterMiesiąc33857
mod_vvisit_counterWszystkich838477